>2 numara

>

yolun yarısından fazlası geride kaldı.
Advertisements
This entry was posted in bebek, hamilelik, yasemin. Bookmark the permalink.

34 Responses to >2 numara

 1. nilo says:

  >AAAA tebrik ederim, ben bilmiyordum herhalde kaçırdım sanırım:D tebrik ederim:D

 2. HUYSUZ says:

  >wow ! tebrikler !

 3. endiseliperi says:

  >yaşasın! yaşasın! kız mı?

 4. asliberry says:

  >çoooooooooookkkkkkk çooooookkkkkkk sevindim. çok güzel bir haber. hem şimdi deneyimli annesin. her şey ne harika olacak.

 5. >süper haber. tebrikler

 6. Zeynep says:

  >AAAA Tebrikler, tebrikler 🙂 Bilmiyordum, çok sevindim!

 7. >Bir yazının yorumunda sezmiştim uzun süre yazmayıncada anladım gibi çok sevindim sağlıkla kucaklayın merak ettim kız mı erkek mi

 8. cenebaz says:

  >Hayırlısı olsun, kutlarım. Abi ne diyo bu işe?

 9. uzakyakin says:

  >Tebrikler Yasemin,cok sevindim, saglikla, sansla, bir avazda gelsin…sevgiler

 10. kurşunkalem says:

  >Tebrik ederim.Sağlıkla kucağınıza alın inşallah…

 11. >Harika!Bu güzel annenin yetiştireceği daha çok çocuk olmalıydı.Hayırlısı olsun.

 12. yeliz says:

  >süper!!! tebrikler:)

 13. LILY BRIK says:

  >tebrikler tebrikler… saglikli olsun, ozgur olsun, umutlu olsun…

 14. Pratik Anne says:

  >Eyoo! Cok tebrikler. Hamileliginin geri kalani da saglikli ve huzurlu gecsin. Allah saglik ve sihhat icinde kucagina almayi nasip etsin.

 15. Anonymous says:

  >Tebrik ederim, sağlıkla doğmasını dilerim.SevgilerNihal

 16. Isil Simsek says:

  >Yasemin coook sevindim ;-)Sana bir mail gondermistim gecenlerde,aldin mi?

 17. yasemin says:

  >cok tesekkur ederim 🙂 bebek kız :)cem mutlu şu anda ama kız olduğunu öğrendiği andaki yüzünü görmeliydiniz. neyse ki şoku bir hafta 10 günde atlattı ve bebeğin ismini bile koydu 🙂

 18. yasemin says:

  >ışıl, mailini onur'un blekberiden okudum ama bir türlü yazamadım. evde büyük tadilat oldu. o sırada evde kalamadık hala da internetimiz telefonumuz kesik. şimdi starbaks'tan yazıyorum. ilk fırsatta ayarlayıp gelmek istiyorum. yeniden yazacağım. sevgiler.

 19. >yasemin çok sevindim, en çok kız olmasına! yanlış anlaşılmasın, oğlumdan pek memnunum ama kız da çok tatlı çook… sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle..cem için sadece şunu söyleyebilirim, şu an verdiği hiç bir tepkiyi kalıcı zannetme, wait and see :))

 20. >supriz oldu 😛 Tebrikler :))

 21. Margot says:

  >Yasemin tebrikler, çok güzel bir haber bu 🙂

 22. Evren says:

  >Çok sevindim, çok güzel bir haber :))

 23. Anonymous says:

  >cok sevindim.simdiden saglikli, uzuun bir ömür dilerim.isim de belli mi?sevgilerasli ç.

 24. yasemin says:

  >sağol aslı 🙂 cem zeynep olmasını çok istiyor, bizim de aklımızda birkaç isim var. zeynep mutlaka olacak, belki biz de bir isim kondururuz yanına 🙂

 25. Banu says:

  >Yasemin, ne güzel bir sürpriz bu! Sağlıkla, mutlulukla ve tasasız büyütün minik Zeynep'i 🙂

 26. hatice says:

  >çook sevindim,kız olmasına ayrı bir sevindim,çünkü ben de 2.yi kız olsun istiyorum 🙂 7 yaşa yakın olacak sanırım 2 kardeşin arasında,1. okula başlarken 2. zor oluyor diyorlar ama başka da çare yok,ben yeni işe başladığım için 1-2 yıl çalışıp 2. ye hamile kalsam,bizimkilerin arası da 7 yas olacak 🙂 2 cocuklu tecrübelerini takip edicem mutlaka ..ben senin 2.ye doğuracağına hiç ihtimal vermemiştim uzaktan nedense :)Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..öpücükler..

 27. hatice says:

  >çook sevindim,kız olmasına ayrı bir sevindim,çünkü ben de 2.yi kız olsun istiyorum 🙂 7 yaşa yakın olacak sanırım 2 kardeşin arasında,1. okula başlarken 2. zor oluyor diyorlar ama başka da çare yok,ben yeni işe başladığım için 1-2 yıl çalışıp 2. ye hamile kalsam,bizimkilerin arası da 7 yas olacak 🙂 2 cocuklu tecrübelerini takip edicem mutlaka ..ben senin 2.ye doğuracağına hiç ihtimal vermemiştim uzaktan nedense :)Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..öpücükler..

 28. yasemin says:

  >çok teşekkürler evren, margot, anne ve bebişi, jasmingreentea, banu ve hatice.hatice, 6 yas + birkac ay olacak araları. bana kalsa bu araya 2 kardeş birden sığardı, dışardan belli olmadığına şaşırdım ben oldum olası çok çocuklu olmayı istemişimdir. sadece evdeki hesap her zaman çarşıya uymuyor o kadar :)evet, okullardan birinde "anneler bekliyor bekliyor tam da ilk çocuk okula başlarken 2.yi doğuruyorlar sonra ayıkla pirincin taşını" diyen bir öğretmen olduğunu anlatmıştı bir arkadaşım. bakalım nasıl olacak ben de ilgiyle takip edicem olacakları :p sevgiler…

 29. >yasemincim, cok mu geciktim tebrik için? şimdi okudum ama bi mutlu oldum ki sorma. Noluyosa bana. Hem niye seviniriz ki biz birbirimizin bebek haberlerine? Tanımadan etmeden? Çok uzattım, ama bilesin ki pek mutlu oldum… Bana söylendikçe en iflit olduğum laflardan biri olsa da "sen benim gözlemlediğim en iyi annelerdensin"…

 30. yasemin says:

  >tuba selam, çok teşekkürler. birbirimizi tanıyor sayılırız artık yahu 🙂 ben de seviniyorum bu haberi paylaştıkça 🙂 sevgilerimle.

 31. Anonymous says:

  >Yasemin, ben Selo. Cok sevindim habere, tebrik ederim. Ben de gecen sene 2.'yi dogurdum. Bir kiz bir oglan oldu yani anlayacagin. Kizlar bir baska oluyor ama haberin olsun. Onur'a cok selamlarimi ilet.

 32. yasemin says:

  >selen sen misin? eğer sensen google'dan facebook hesabindaki fotoyu gördüm 🙂 oğlun da aynı kızın gibi oytun olmuş, inanılmaz 😀 onur'la birlikte baktık, benzerliğe şaşırdık. mailim yasemin_zeynep@yahoo.com, seninki ne?sevgiler, selamlar.

 33. >Yasemin tebrik ederim, tam da aaa Cem ne kadar buyumus, ilkokula mi basliyormus diyeyim derken bu minik post' u gorunce… Ben de cok sevindim, tebrikler… Nese

 34. yasemin says:

  >sağol neşe 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s