>alternatif kuaför isimleri

>

yılbaşında memlekete, ovasıyla ünlü, yurdumuzun en yüksek yüzölçümüne sahip şehrine gittik. cem bisikletle dolaşırken (dümdüz olduğu için bisiklet kullanımı yaygın bir şehrimiz) 18 senede neler değişmiş, neler aynı kalmış diye etrafa bakınıyordum. orada zaman istanbul’dakinden daha ağır akıyor, en büyük fark bu. insanlar daha sakin, yavaş ve bakışları da daha durgun. bunun pek çok sebebi var tabii ama bana sorarsanız o bakışlar, burada sıkça karşımıza çıkan hırslı, her şeyi ben bilirim bakışlarından daha makbul. daha olgun ya da medeni (mi demek lazım artık bilmiyorum) bir faza geçene kadar bu hırs dolu hallerle yaşayacağız sanırım.
xox
cem’le dolaşırken, iki kuaför tabelası gözüme çarptı. hemşehrilerim kuaför dükkanlarına isim bulma konusunda oldukça yaratıcı davranmışlar.
JÖTEM

ve MY STAYL

Advertisements
This entry was posted in gündelik. Bookmark the permalink.

2 Responses to >alternatif kuaför isimleri

  1. füs says:

    >çok güldürdün yasmin:) may stayl dese tam olacakmış:) bu hırs durumu ise vahim konu, ablamlar burada, onunla da dün bunu konuşmuştuk, görüşek artık…

  2. yasemin says:

    >bence my stayl daha bi karizmatik olmuş 🙂 bu arada annemin dediğine göre ilimizde bir de balık lokantası açılmış: my balıkçı. gidip bi balık yeriz artık, di mi?görüşelim haftaya bi akşam; ya da uğrayabiliyosan bi gun gunduz damlasana.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s