>kitaplarımı satıyorum

>yağmurlu bir pazar günü. evdeyiz. kitaplıkları düzenleyerek evi derleme toplama işine bir ucundan başlamak istedim. epeydir bu iş için sakladığım iki koliyi çıkarıp uzun düşüncelerden sonra ayrılmaya razı olabildiğim okunmuş kitaplarımı kolilere doldurdum ve onları buradan satmaya karar verdim. yeni kitaplar için bana yer ve kaynak lazım.

kitapların her biri 5 lira. seçtiklerinizi yorumlara yazabilir veya adres bilgilerinizle birlikte yasemin_zeynep@yahoo.com’a mail atabilirsiniz.
unutmadan: kitaplar maksimum iki defa okunmuştur, yıpranmamış veya az yıpranmıştır ancak bazı kitaplarda cümlelerin altı çizilmiştir. ayrıntı ve kapak resimleri için isimleri linkledim, tıklayın. (renklendirilmiş olanlar seçilmiştir)

Advertisements
This entry was posted in duyuru, kitaplar. Bookmark the permalink.

9 Responses to >kitaplarımı satıyorum

 1. Nihal says:

  >1) freud'a ne yaptık da çocuklarımız böyle oldu? * anne babalara notlar/ catherine mathelin – kitap yayınevi 2) refakatçi/ perihan mağden – afa3) bensiz/ marie desplechin – can yayınları4) kasaba ve yalanlar/ gönül kıvılcım – can yayınları5)* çocukta dış disiplin mi? iç disiplin mi?/ dr.thomas gordon – sistem6)kahraman çocuklar yetiştirmekYasemin ben kitaplardan bunları seçtim ödemeyi şimdi yapabilirim ama rica etsem Ocak ayında göndermen mümkün olur mu? Taşındıktan sonra:)Sevgiler,Nihal

 2. yasemin says:

  >tabii ki nihal. ocak'ta yazışırız tekrardan. kolay gelsin.

 3. Anonymous says:

  >selam yasemin,super bir fikir.ben de sunlari almak isterim:deneysel sinemacı kimliğiyle andy warhol/ sabri kaliç – yapı kredi yayınlarıerken kaybedenler/ emrah serbes – iletişim yayınlarıçocuklar neden başarısız olur? * eğer çocuklara konuşmayı biz öğretmeye kalksaydık asla öğrenemezlerdi/ john holt – beyaz yayınlarısevgiler,hesap numarasi filan sonra mail ile mi halledelim?asli

 4. yasemin says:

  >merhaba aslı 🙂 seçtiklerini ayırıyorum şimdi. bana mail atar mısın, senin e-mail adresin bende yoktu galiba.

 5. nilo says:

  >Selam Yasemin, bende "doğumdan yedi yaşa kadar miniklerin yemek keyfi200'den fazla lezzetli yemek tarifi-sağlıklı, dengeli ve zevkli beslenme/nathalie & ozan tunçer – inkılap" kitabını istiyorum ama kaçırdım sanırım:( alındı mı acaba?

 6. nilo says:

  >Selam Yasemin, bende "doğumdan yedi yaşa kadar miniklerin yemek keyfi200'den fazla lezzetli yemek tarifi-sağlıklı, dengeli ve zevkli beslenme/nathalie & ozan tunçer – inkılap" kitabını istiyorum ama kaçırdım sanırım:( alındı mı acaba?

 7. yasemin says:

  >Nilo evet o secildi dun 🙂

 8. Anonymous says:

  >tesekkurler yasemin aldim paketisevgilerasli

 9. yasemin says:

  >iyi okumalar aslı. filmi nasıl bulduğunu yazarsın değil mi 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s