>cem’den kapkek tarifi

>

Advertisements
This entry was posted in çocuklara, cem'in günlüğü, cem'in sevdiği tarifler, ev aktiviteleri, fotolar, mutfak hikayeleri, slide. Bookmark the permalink.

12 Responses to >cem’den kapkek tarifi

 1. umut says:

  >cem de siz de süpersiniz.. çevrem herşeyi sadece kendileri yapan ve çocuklarına hiç fırsat vermeyen annelerle dolu. tabi uyanık ufaklıklar bunu daha ilk günden keşfetmişler, anne babalarını köleleştirmişler:) bu yüzden ebeveylerin de çocukların da durumları çok vahim karşıdan bakınca.bu arada bir şeyi merak ediyorum. cem blogu biliyor mu? orda nasıl büyüdüğünün anlatıldığını ve tanımadığı insanların küçüklükten beri onu tanıdığını? eğer biliyorsa, böyle bir durum nasıl bir hismiş bir çocuk için benim adıma sorar mısınız? hatta cemle bu minvalde bir ropörtaj yapıp yayınlar mısınız? okuması keyifli olur:) sevgiler…

 2. ENERJİ says:

  >Cemin ellerine sağlık:)))

 3. asliberry says:

  >Çok lezzetli görünüyorlar. Yumurtaları kabuklarını düşürmeden kırabiliyor mu? Ne kadar ciddi çalışıyor. Bayıldım.

 4. asliberry says:

  >Yasemin bu fotoğrafları başka bir yerde, cd’de veya bir hafıza kartında saklıyorsun değil mi? Slide sitesi kapanır, kaybolur diye korkuyorum. Çok güzel anılar bunlar. Ve Cem’in hafızasına yer edecek çok mutlu anlar.

 5. yasemin says:

  >umut sağol. cem blogu bilmiyor, sakladığımdan değil ama haberi olmadı bi şekilde. burası cem uyurken; o uyurken ya da yanımda yokken oldu her şey 🙂 bilseydi de annesinin bi blogda ondan bahsetmesi şu anda çok bi şey farkettirmezdi onun için (diye tahmin ediyorum), daha büyük olsa yorum yapabilirdi herhalde…?? ama ne derdi… hiç düşünmemişim bunu :)enerji sağol :)aslı, evet kırıyor, çok titiz, kıramadığı zamanlarda yatıştırmak çok zor oluyordu, hiç hata yapmayacak. bunlar bana yabancı haller ama cem’e kimden geçtiğini iyi biliyorum :p içine kabuk düşmediği halde fotoda baksana düşmüş mü diye bakıcam derken kendisi kaba düşecek.anılar konusu umarım dediğin gibi olur. benim için en önemli şey bu; hafızasında çocukluğundan kalan güzel hatıralar. evet, saklıyorum.

 6. sufi says:

  >Küçük Ustaya Doğa’nın dostuna kocaman öpücükler bizden.Kız evi olarak kızımızın erkek arkadaşını merak ettik te……Sevgiler .

 7. Anonymous says:

  >çok güzel yaaa, afiyet olsun.usta aşçıya sevgiler…şadan

 8. yasemin says:

  >merhaba sufi.şadan bekliyoruz, siz asıl bir de tadını görün.aras’a selam.

 9. Fortunata says:

  >kapkek yapan bir oğul, işte hayat budur:))

 10. Girno says:

  >Çok güzelsin Cem ve annesi tabiki…Slide işi çok hoşuma gitti, ben de hemen ekledim. Sizi takip etmek çok keyifli :)Sevgiler…

 11. Tarkan says:

  >ahahah 🙂 çok tatlı. çok özlemişim sizi :))

 12. yasemin says:

  >tarkan ben de sizi çok özledim. kafamda sık sık buluşma planları yapıyorum fakat ben bu kış çok sıkı bir kış uykusuna yattım, yeni yeni uyanıyorum. hatta hala uyanmamış bile olabilirim. (ilk defa festivale bilet almadım bu yıl.) kendime gelince uğrıycam veya karşıya gelicem, neydi o gittiğimiz yer, o günden beri burnumda tütüyor, lütfen bir daha gidelim, oturup patlayana kadar yemek istiyorum. mete'ye çok selam. görüşürüz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s